کافه سینما

روز:
بزودی
ورودی:
رایگان

بزودی...

رفتن به کافه سینما یعنی زدن دو هدف یه جا، با رفتن به کافه سینما می تونید در دنج ترین نقطه شهر بشینید، فیلم نیگاه کنید و کلی خوراکی و نوشیدنی خوشمزه سرو کنید . کافه سینما جایی است که با داشتن فضایی جالب و دنج می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای گذراندن عصری دل‌انگیز و دلپذیر با دوستانمان باشد.

اگر علاقه‌مند به سینما و  دیدن فیلم باشید یا دلتون بخواد در یک فضای جدید و متفاوت از سالن سینما فیلم تماشا کنید،ما شما را به  گوشه گوشه شهر و کافه سینما های تهران می بریم تا با انتخابی دقیق تر از بین  بهترین کافه سینما های تهران ، خود را به یک حس ویژه همان کنید. با ما همراه باشید تا کافه سینما را تعریف کنیم و بهترین کافه سینماها را  به شما معرفی کنیم.

 

کافه سینما چیست؟

 

از زمان های قدیم برای  خلق یک حس جدید از ترکیب دو حس دیگر  استفاده می کردند،  برای مثال برای  به دست آوردن رنگ جدید و شاداب تر ، دو رنگ اصلی دیگر را با هم مخلوط میکردند . امروزه هم اگر نگاهی به اطراف خود بیندازیم پر از واژه هایی است که چندین هدف را با هم محقق می کند. یکی از مثال های آن کافه رستوران است، که در آن کافه و رستوران با هم ترکیب شده تا نیازها را یکجا برطرف کند. در طی چند سال گذشته، یک واژه جدید و جذاب  به اسم کافه سینما خلق شده که هدفش تجربه یک فیلم جدید در فضای کافه است. اینطور که در کنار دیدن فیلم مورد علاقه تون می تونید خودتان را به یک نوشیدنی یا دسر جذاب دعوت کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *