برد گیم

روز:
۷ روز هفته
ساعت:
۱۱ الی ۲۴
ورودی:
رایگان

آشنایی با فضای کافه بازی

اگر جز افرادی هستید که زیاد به کافه می‌روید تقریبا با فضای آنجا آشنا خواهید بود و احساس غریبی نخواهید کرد. بنابراین، روی صحبت ما با آن دسته از افرادی است که کمتر به کافه رفته‌اند، اما علاقه زیادی به بازی‌های رومیزی سنتی نظیر تخته نرد، شطرنج و منچ دارند.

وجود بازی‌های عجیب و غریب همچون جومانجی، مونوپلی و بازی‌های ناشناخته‌ای که شاید اسم انها را نیز نشیده اید باعث میشود گرین کافه را از سایر کافه رستوران های دارای بازی های رومیزی خاصتر کند. 

بیابیید شما را به  فضایی ببریم که در کنار عطر قهوه، بوی مقوا و کارت بیاید و آوای ریخته‌شدن تاس روی میز به گوش برسد.  در گرین کافه با کوهی از بازی مواجه می شوید که همواره در حال کامل‌تر شدن نیز می‌باشد. 

محتوای این بازی‌ها را ترکیبی از بازی های هیجان انگیز و عناصر آشنای کودکی‌مان تشکیل می‌دهد: کارت، تاس، صفحه، و مهره! این سرگرمی هر روز در دنیا طرفداران بیشتری پیدا می‌کند؛ طرفدارانی که شیفته‌ی دور یک میز جمع شدن، خندیدن، معاشرت کردن، و به اشتراک گذاشتن تجربه هستند…

حین بازی نیز لحظه‌ای که احساس کردید حجم آدرنالین ترشح‌شده دست و پایتان را به رعشه انداخته، چیزی بهتر از خوراکی و نوشیدنی‌های لذیذ به کار نمی‌آید. قهوه را یک نفس بالا برو و تاس را با اطمینان خاطر بریز!

علاوه بر تمامی هیجان های بازی، بودن در جمع و معاشرت با بقیه، از لذات و البته اهداف اصلی بازی رومیزی است.

پس اگر دلتان برای صدای ریخته شدن تاس روی میز و بُر خوردن کارت تنگ شده، می‌توانید در کافه ارکیده بازی های مختلفی مثل شطرنج، مینچ، تند و تیز، دومینو، جنگا، رنگ چین، تخته نرد و اوتلو از جمله بازی های استند بازی ارکیده هستند و این لیست در حال تکمیل شدن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *